Návrat

Majstrovstvá okresu Stropkov 2016/17

1.kolo: 18.11.2016, výsledky-ch, výsledky-d,  výsledky-s, OM-kategórie, , foto...,

2.kolo: 24.02.2017, výsledky, OM kategóriefoto...

3.kolo: 30.03.2017, výsledky, OM kategórie,  foto...

4.kolo: 05.05.2017, výsledky, OM kategórie,

5.kolo: 12.06.2017, výsledky, OM kategórie, konečné poradie,

Majstri okresu: družstvá - CZŠ sv. Petra a Pavla,  žiačky - Juliána Tomčukováml. žiaci -  Radko Vojček st. žiaci - Eduard Paňko, dorastenci - Matúš Kotora

Majstrovstvá okresu Stropkov 2015/16

1.kolo: 23.10.2015, výsledky-ch, výsledky-d,  výsledky-s, OM-kategórie, , foto...,

2.kolo: 26.02.2016, výsledky, OM kategórie, foto...

3.kolo: 08.04.2016, výsledky, OM kategórie,

4.kolo: 06.05.2016, výsledky, OM kategórie, , foto...

5.kolo: 03.06.2016, propozície, výsledky, OM kategórie, konečné poradie

Majstrovstvá okresu Stropkov 2014/15

1.kolo: 27.10.2014, výsledky, výsledky-d,  OM-kategóriefoto...

2.kolo: 20.02.2015, výsledky, OM-kategórie, foto...

3.kolo: 17.03.2015, výsledky, OM-kategórie, foto...,

4.kolo: 17.04.2015, výsledky, OM-kategórie, foto...,

5.kolo: 29.05.2015, výsledky, OM-kategórie, foto..., konečné poradie

 

Majstri okresu: družstvá - CZŠ sv. Petra a Pavla,  žiačky - Laura Volčkováml. žiaci -  Jozef Sasarák st. žiaci - Eduard Paňko

Majstrovstvá okresu Stropkov 2013/14

1.kolo: 22.11.2013, výsledkyOM-kategóriefoto...

2.kolo: 17.01.2014, výsledkyOM-kategóriefoto...

3.kolo: 28.02.2014, výsledky, body do OM,  foto...,

4.kolo: 04.04.2014, výsledky body do OM,    foto...,

5.kolo: 25.04.2014, výsledkybody do OM,    foto... 

6.kolo: 16.05.2014, výsledky,  body do OM,    foto... konečné poradie, GPX východ,

 

Majstri okresu: družstvá - CZŠ sv. Petra a Pavla,  žiačky - Viktória Putorákováml. žiaci -  Jozef Sasarák st. žiaci - Eduard Paňko

Majstrovstvá okresu Stropkov 2012/13

1.kolo: 28.09.2012, výsledkyOM-kategórie foto...

2.kolo: 23.11.2012, výsledky,  OM-kategórie foto...

3.kolo: 15.02.2013, výsledkyOM-kategóriefoto...,   

4.kolo: 22.03.2013, výsledkyOM-kategóriefoto...,

5.kolo: 30.04.2013, výsledky,  OM-kategórie, foto..., 

6.kolo: 24.05.2013, výsledky,  OM-kategórie, foto..., konečné poradie,GPX východ, 

 

Majstri okresu: družstvá - CZŠ sv. Petra a Pavla, žiačky - Viktória Putoráková, ml. žiaci - Eduard Paňko, st. žiaci - Matúš Kotora

Majstrovstvá okresu Stropkov 2011/12

1.kolo: 21.10.2011, výsledky, body do OM,  

2.kolo: 02.12.2011, výsledky, body do OM,

3.kolo: 10.02.2012, výsledky, body do OM,

4.kolo: 16.03.2012, výsledky, body do OM,

5.kolo: 20.04.2012, výsledky, body do OM,

6.kolo: 18.05.2012, výsledky, body do OM, GPXkonečné poradie

 

Majstri okresu: družstvá - OGY Stropkov, žiačky - Viktória Putoráková, ml. žiaci - Eduard Paňko, st. žiaci - Radoslav Paňko, dorastenci - ...

 Majstrovstvá okresu Stropkov 2010/11

1.kolo: výsledky, body do OM

2.kolo: výsledky, foto, OM,

3.kolo: výsledky, foto, OM, aktuálne poradie

4.kolo: výsledky, foto, OM,  aktuálne poradie

5.kolo: výsledky, foto, OM, aktuálne poradie

6.kolo: výsledky, foto, OM, konečné poradie

 

Majstri okresu: družstvá - OGY Stropkov, žiačky - Andrea Drotárová, ml. žiaci - Eduard Paňko, st. žiaci - Radoslav Paňko, dorastenci - Anna Dyľová

Majstrovstvá okresu Stropkov 2009/10

1.kolo: výsledky, foto, GPX, OM,

2.kolo: výsledky, body do OM, aktuálne poradie, foto..., GP M

3.kolo: výsledky, body do OM, GPX,  aktuálne poradie,

4.kolo: výsledky, body do OM, GPX, foto...

5.kolo: výsledky, body do OM, GPX, foto...

6.kolo: výsledky, body do OM, konečné poradie, foto...

 

Majstri okresu: družstvá - ZŠ Mlynská, žiačky - Andrea Drotárová, žiaci (do 11 rokov) - Matúš Kotora, žiaci do 16 rokov - Dávid Kosť, dorastenci - Marek Kosť

Majstrovstvá okresu Stropkov 2008/09

1.kolo: výsledky, kategórie, GP, foto...

2.kolo: výsledky SŠ, výsledky ZŠ, kategórie do OM, foto...,

3.kolo: výsledky SŠ, výsledky ZŠ, kategórie do OM, GPX...

4.kolo: výsledky ZŠ, výsledky SŠ, kategórie do OM, GPX...

5.kolo: výsledky ZŠ, kategórie OM, GPX,

6.kolo: výsledky, kategórie, konečné poradie, GPX, foto...

 

Majstri okresu: družstvá - ZŠ Kolbovce, žiačky - Andrea Drotárová, žiaci (do 11 rokov) - Matúš Kotora, žiaci do 16 rokov - Kamil Butala, dorastenci - Marek Kosť

 

Majstrovstvá okresu Stropkov 2007/08

 

Majstri okresu: družstvá - ZŠ Havaj, žiačky - Valéria Štefancová, žiaci (do 11 rokov) - Matúš Biľ, žiaci do 16 rokov - Dávid Kosť, dorastenci - Jozef Vasilko

 

Majstrovstvá okresu Stropkov 2006/07

 

Majstri okresu: družstvá - ZŠ Mlynská, žiačky - Anna Dyľová, žiaci (do 11 rokov) - Dávid Kosť, žiaci do 16 rokov - Marek Kosť, dorastenci - Imrich Ďuraško

 

Majstrovstvá okresu Stropkov 2005/06

 

Majstri okresu: družstvá - ZŠ Havaj, žiačky - Anna Dyľová, žiaci (do 11 rokov) - Dávid Kosť, žiaci do 16 rokov - Marek Kosť, dorastenci - Lukáš Cimba

 

Majstrovstvá okresu Stropkov 2004/05

 

Majstri okresu: družstvá - 2. ZŠ Stropkov, žiačky - Anna Dyľová, ml. žiaci - Kamil Butala, st. žiaci - Maroš Kuchta, dorastenci - Tomáš Demjanič

 

Majstrovstvá okresu Stropkov 2003/04

 

Majstri okresu: družstvá - 2. ZŠ Stropkov, žiačky - Ivana Pecuchová, ml. žiaci - Marek Kosť, st. žiaci - Imrich Ďuraško, dorastenci - Tomáš Demjanič

 

Majstrovstvá okresu Stropkov 2002/03

 

Majstri okresu: družstvá - 3. ZŠ Stropkov, žiačky - Jaroslava Švahlová, ml. žiaci - Pavol Livňanský, st. žiaci - Lukáš Cimba, dorastenci - Tomáš Demjanič