ŠK Stropkov + Svidník
ŠK Stropkov + Svidník

Prehľad úspešných výsledkov hráčov a družstiev od vzniku ŠK STROPKOV+SVIDNÍK

RokAkciaVýsledokHráč/Družstvo
2019 M-SR mládeže do U20 rokov - RAPID, kat. D08 2.miesto  Eva Polačková
2019 M-SR mládeže do U20 rokov, kat. CH18 7.miesto  Eduard Paňko
2019 M-SR mládeže do U20 rokov, kat. D08 3.miesto  Eva Polačková
2019 2. liga družstiev 3.miesto ŠK Stropkov+Svidník
2019 Majstrovstvá Prešovského kraja dorasteneckých družstiev 2.miesto Eduard Paňko, Jozef Bednár, Dávid Kurej, Eva Polačková
2018 Finále GPX mládeže - D08 5.miesto Eva Polačková
2018 3. liga družstiev 2.miesto ŠK Stropkov+Svidník
2017 Krajské kolo rapid - chlapci SŠ 1.miesto Matúš Kotora
2017 4.liga družstiev 1.miesto Gymnázium Stropkov
2016 M-SR v RAPID šachu mládeže - CH14 4.miesto Eduard Paňko
2016 4.liga družstiev 1.miesto Gymnázium Stropkov
2016 3. liga družstiev 3.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2015 Školský šport, krajské kolo - chlapci SŠ 2.miesto Radoslav Paňko
2015 Šachový festival SNP Bardejov blitz 1.miesto Radoslav Paňko
2015 Šachový festival SNP Bardejov rapid 2.miesto Radoslav Paňko
2015 M-SR v RAPID šachu mládeže - CH20 4.miesto Radoslav Paňko
2015 4. liga družstiev 1.miesto  Gymnázium Stropkov
2015 3. liga družstiev 2.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2014 M-SR v RAPID šachu družstiev st. žiakov 7.miesto  Sakalík, Paňko, Putoráková, Mikitka
2014 M-SR v RAPID šachu - D16 5.miesto  Viktória Putoráková
2014 M-SR v praktickom šachu - C12 7.miesto  Eduard Paňko
2013 Dorastenecká liga - krajské kolo 3.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2013 Finále GPX mládeže - C14 1.miesto  Matúš Kotora
2013 4.liga družstviev 1.miesto  ŠK Stropkov+Svidník - juniori
2013 M-SR v RAPID šachu družstiev ml. žiakov 2.miesto  Eduard Paňko, junior v družstve BŠK Bardejov
2012 Finále GPX mládeže - D14 6.miesto  Viktória Putoráková
2012 Finále GPX mládeže - C11 5.miesto  Eduard Paňko
2012 M-Košíc v RAPID šachu - C11 1.miesto  Eduard Paňko
2012 M-Košíc v RAPID šachu - C14 1.miesto  Samuel Sakalík
2012 M-SR v RAPID šachu 1.miesto  Monika Švaralová (hrajúca už za Levice)
2012 Krajské kolo SAŠŠ - chlapci SŠ 2.miesto  Marek Kosť
2012 Krajské kolo SAŠŠ - dievčatá ZŠ 3.miesto  Viktória Putoráková
2011 M-Košíc v RAPID šachu 1.miesto  Samuel Sakalík
2010 M-SR v RAPID šachu 5.miesto  Marek Kosť
2010 M-SR v RAPID šachu 4.miesto  Anna Dyľová
2009 Krajské kolo SAŠŠ - chlapci 2.miesto  Marek Kosť
2009 Krajské kolo SAŠŠ - dievčatá 1.miesto  Anna Dyľová
2008 Olympiáda školských pracovníkov 2.miesto  Michal Grešlík
2008 Krajská liga žiackých družstiev 1.miesto ŠK Stropkov+Svidník
2008 Krajské kolo SAŠŠ 1.miesto  Anna Dyľová
2007 Olympiáda školských pracovníkov 2.miesto  Michal Grešlík
2006 Dorastenecká liga - semifinále 5.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2005 3. liga družstiev 2.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2004
2003 Veľká cena SR žiackych družstiev 3.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2003 Krajské majstrovstvá 1.miesto  Peter Brudňak
2002 Krajské majstrovstvá 2.miesto  Tomáš Demjanič
2001
2000
1999 Šachový festival SNP Bardejov 2. - 6. miesto Eduard Paňko
1999 M-SR do 10 rokov 4.miesto  Peter Brudňak
1999 M-SR do 8 rokov 1.miesto Monika Švaralová
1998 M-SR družstiev ml.žiakov 5.miesto  P. Brudňak, J. Brudňak, P. Rovňak, M. Blichová
1998 ME do 9 rokov 4.miesto  Peter Brudňak
1998 M-SR do 10 rokov 2.miesto  Peter Brudňak
1997 3. liga družstiev 1.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
1997 M-SR do 8 rokov 2.miesto  Peter Brudňak
1996
1995

(c) 2018 ŠK Stropkov+Svidník    Aktualizácia:25.05.2019