Prehľad úspešných výsledkov hráčov a družstiev od vzniku ŠK STROPKOV+SVIDNÍK

ROK AKCIA VÝSLEDOK HRÁČ/DRUŽSTVO
1995      
1996      
1997 M-SR do 8 rokov 2.miesto  Peter Brudňak
3. liga družstiev 1.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
1998 M-SR do 10 rokov 2.miesto  Peter Brudňak
ME do 9 rokov 4.miesto  Peter Brudňak
M-SR družstiev ml.žiakov 5.miesto  P. Brudňak, J. Brudňak, P. Rovňak, M. Blichová
1999 M-SR do 8 rokov 1.miesto Monika Švaralová
M-SR do 10 rokov 4.miesto  Peter Brudňak
Šachový festival SNP Bardejov 2. - 6. miesto Eduard Paňko
2000      
2001      
2002 Krajské majstrovstvá 2.miesto  Tomáš Demjanič
2003 Krajské majstrovstvá 1.miesto  Peter Brudňak
Veľká cena SR žiackych družstiev 3.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2004      
2005 3. liga družstiev 2.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2006 Dorastenecká liga - semifinále 5.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2007 Olympiáda školských pracovníkov 2.miesto  Michal Grešlík
2008 Krajské kolo SAŠŠ 1.miesto  Anna Dyľová
Krajská liga žiackých družstiev 1.miesto ŠK Stropkov+Svidník
Olympiáda školských pracovníkov 2.miesto  Michal Grešlík
2009 Krajské kolo SAŠŠ - dievčatá 1.miesto  Anna Dyľová
Krajské kolo SAŠŠ - chlapci 2.miesto  Marek Kosť
2010 M-SR v RAPID šachu 4.miesto  Anna Dyľová
M-SR v RAPID šachu 5.miesto  Marek Kosť
2011 M-Košíc v RAPID šachu 1.miesto  Samuel Sakalík
2012 Krajské kolo SAŠŠ - dievčatá ZŠ 3.miesto  Viktória Putoráková
Krajské kolo SAŠŠ - chlapci SŠ 2.miesto  Marek Kosť
M-SR v RAPID šachu 1.miesto  Monika Švaralová (hrajúca už za Levice)
M-Košíc v RAPID šachu - C14 1.miesto  Samuel Sakalík
M-Košíc v RAPID šachu - C11 1.miesto  Eduard Paňko
Finále GPX mládeže - C11 5.miesto  Eduard Paňko
Finále GPX mládeže - D14 6.miesto  Viktória Putoráková
2013 M-SR v RAPID šachu družstiev ml. žiakov 2.miesto  Eduard Paňko, junior v družstve BŠK Bardejov
4.liga družstviev 1.miesto  ŠK Stropkov+Svidník - juniori
Finále GPX mládeže - C14 1.miesto  Matúš Kotora
Dorastenecká liga - krajské kolo 3.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
2014 M-SR v praktickom šachu - C12 7.miesto  Eduard Paňko
M-SR v RAPID šachu - D16 5.miesto  Viktória Putoráková
M-SR v RAPID šachu družstiev st. žiakov 7.miesto  Sakalík, Paňko, Putoráková, Mikitka
2015 3. liga družstiev 2.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
4. liga družstiev 1.miesto  Gymnázium Stropkov
M-SR v RAPID šachu mládeže - CH20 4.miesto Radoslav Paňko
Šachový festival SNP Bardejov rapid 2.miesto Radoslav Paňko
Šachový festival SNP Bardejov blitz 1.miesto Radoslav Paňko
Školský šport, krajské kolo - chlapci SŠ 2.miesto Radoslav Paňko
2016 3. liga družstiev 3.miesto  ŠK Stropkov+Svidník
4.liga družstviev 1.miesto Gymnázium Stropkov
M-SR v RAPID šachu mládeže - CH14 4.miesto Eduard Paňko