Poradie po základnej časti
Finále 1.ročníka Grand Prix mládeže 2008
Výsledky:
---------------------------------------------------------------------------
Chlapci do 8 rokov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body S-B
---------------------------------------------------------------------------
1. PECHÁČ Jerguš 1375 Mladosť Žilina * 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0 (29,50)
2. GAŽÍK Viktor 1369 ŠK Prievidza 1 * 1 1 % 0 1 1 1 1 7,5 (32,75)
3. OLEARČIN Daniel 1350 KKB Bardejov 0 0 * 1 1 1 1 1 1 % 6,5 (21,75)
4. MACKO Miroslav 1350 KŠN Bratislava 0 0 0 * 0 1 1 1 1 1 5,0 (14,50)
5. ŠUSTEK Radoslav 1401 ŠK Višňové 0 % 0 1 * 0 0 0 1 1 3,5 (14,25)
6. RYBOVIČ Damian 1350 KKB Bardejov 0 1 0 0 1 * 0 1 0 0 3,0 (14,00)
7. KRAJČOVIČ Jakub 1350 DPS Bratislava 0 0 0 0 1 1 * 0 1 0 3,0 ( 9,50)
8. SVENTEK Samuel 1372 Caissa Čadca 0 0 0 0 1 0 1 * 0 1 3,0 ( 9,00)
9. KRUPÍK Tomáš 1350 Caissa Čadca 0 0 0 0 0 1 0 1 * 1 3,0 ( 8,50)
10. TOMKA Marek 1350 CVČ Brezová 0 0 % 0 0 1 1 0 0 * 2,5 ( 9,25)
---------------------------------------------------------------------------
Dievčatá do 8 rokov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body S-B
---------------------------------------------------------------------------
1. VRTIAKOVÁ Anna 1380 KŠN Bratislava * 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8,0 (30,00)
2. TEJOVÁ Alexandra 1350 KKB Bardejov 0 * 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0 (29,00)
3. ARDAMICOVÁ Alena 1365 Mladosť Žilina 1 0 * 0 1 1 1 1 1 1 7,0 (23,00)
4. POLÁKOVÁ Veronika 1350 KKB Bardejov 0 0 1 * 1 1 1 1 1 1 7,0 (22,00)
5. PALŠOVÁ Marianna 1350 KKB Bardejov 0 0 0 0 * 1 1 1 1 1 5,0 (10,00)
6. TADLÁNKOVÁ Denisa 1350 SZŠ N.Dubnica 0 0 0 0 0 * 1 % 1 1 3,5 ( 5,75)
7. KAČKOVÁ Karin 1350 TŠC Martin 0 0 0 0 0 0 * 1 1 1 3,0 ( 3,50)
8. TOMOVÁ Veronika 1350 ŠK L.Ondrašová 0 0 0 0 0 % 0 * 0 1 1,5 ( 2,75)
9. REPČEKOVÁ Tatiana 1350 ŠK L.Ondrašová 0 0 0 0 0 0 0 1 * 0 1,0 ( 1,50)
10. NEMEČKAYOVÁ Soňa 1350 CVČ Senica 0 0 0 0 0 0 0 0 1 * 1,0 ( 1,00)
---------------------------------------------------------------------------
Chlapci do 11 rokov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body S-B
---------------------------------------------------------------------------
1. SPAČEK Marcel 1654 ŠK Tr.Teplice * 1 1 0 % 1 1 1 1 1 7,5 (30,75)
2. MACKOVIČ Matúš 1577 Loko Trnava 0 * 1 1 1 1 1 1 % 1 7,5 (28,50)
3. MAJTÁN Martin 1556 Zent. Hlohovec 0 0 * 1 0 0 1 1 1 1 5,0 (16,00)
4. JABLONICKÝ Martin 1350 Loko Trnava 1 0 0 * 0 1 % 1 0 1 4,5 (18,50)
5. MACKO Peter 1494 KŠN Bratislava % 0 1 1 * 0 0 1 0 1 4,5 (17,75)
6. PUŠKÁR Peter 1411 Loko Trnava 0 0 1 0 1 * 0 % 1 1 4,5 (15,25)
7. VOLNA Lukáš 1421 TŠC Martin 0 0 0 % 1 1 * 0 % 1 4,0 (13,75)
8. SPAČEK Oliver 1479 ŠK Tr.Teplice 0 0 0 0 0 % 1 * 1 1 3,5 (10,25)
9. ŠIMO Marian 1400 TŠC Martin 0 % 0 1 1 0 % 0 * 0 3,0 (14,75)
10. OČKO Martin 1429 CVČ Senica 0 0 0 0 0 0 0 0 1 * 1,0 ( 3,00)
---------------------------------------------------------------------------
Dievčatá do 11 rokov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body S-B
---------------------------------------------------------------------------
1. GALOVIČOVÁ Slávka 1502 ŠK Svit * 1 % 1 % % % 1 1 1 7,0 (27,50)
2. POLÁKOVÁ Eva 1400 KKB Bardejov 0 * 1 0 1 1 1 1 1 1 7,0 (25,50)
3. SUČÍKOVÁ Svetlana 1398 SZŠ Čelovce % 0 * % 1 1 1 1 1 1 7,0 (24,75)
4. SIKORČINOVÁ Viki 1350 KKB Bardejov 0 1 % * 1 0 0 1 1 1 5,5 (20,50)
5. BALLOVÁ Henrieta 1388 ŠK Ružomberok % 0 0 0 * 1 1 1 1 1 5,5 (16,50)
MORAVCOVÁ Soňa 1350 KKB Bardejov % 0 0 1 0 * 1 1 1 1 5,5 (16,50)
7. KONKOĽOVÁ Nikola 1413 TŠC Martin % 0 0 1 0 0 * % 0 1 3,0 (10,25)
8. HOLEŠTIAKOVÁ Nat. 1411 Caissa Čadca 0 0 0 0 0 0 % * 1 1 2,5 ( 3,50)
9. BUDAJOVÁ Simona 1381 ŠK P.Bystrica 0 0 0 0 0 0 1 0 * 1 2,0 ( 3,00)
10. ČERNÁ Lucia 1350 ŠK Štefanov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0,0 ( 0,00)
-----------------------------------------------------------------------
Chlapci do 14 rokov 1 2 3 4 5 6 7 8 Body S-B
-----------------------------------------------------------------------
1. DOLNÁK Michal 1526 ŠK Krasňany * % 0 1 1 1 % 1 5,0 (15,25)
2. SUČÍK Samuel 1428 SZŠ Čelovce % * % % % 1 1 1 5,0 (14,75)
3. HÁJEK Lukáš 1526 DPS Bratislava 1 % * % 0 1 % % 4,0 (14,00)
4. ENDRESZ Pavol 1420 CVČ Poprad 0 % % * 1 0 1 1 4,0 (12,00)
5. SITÁR Martin 1429 ŠK D.Streda 0 % 1 0 * % % 1 3,5 (10,50)
6. TARABA Roman 1386 ŠK P.Bystrica 0 0 0 1 % * 1 0 2,5 ( 8,25)
7. KERDÍK Adam 1551 ŠK Ružomberok % 0 % 0 % 0 * 1 2,5 ( 7,75)
8. VRBA Róbert 1420 ŠK Štefanov 0 0 % 0 0 1 0 * 1,5 ( 4,50)
-----------------------------------------------------------------------
Dievčatá do 14 rokov 1 2 3 4 5 6 7 8 Body S-B
-----------------------------------------------------------------------
1. ŠKRABÁKOVÁ Katka 1638 ŠK P.Bystrica * 1 0 % 1 1 1 1 5,5 (15,25)
2. HALAMOVÁ Mária 1400 Mladosť Žilina 0 * 1 1 1 % % 1 5,0 (15,50)
3. KOPNICKÁ Henrieta 1459 ŠK Poprad 1 0 * 0 1 1 1 1 5,0 (13,50)
4. HALAJOVÁ Martina 1383 ŠK L.Ondrašová % 0 1 * 0 1 1 1 4,5 (11,75)
5. KLIMEŠOVÁ Gabriela 1350 ŠK Štefanov 0 0 0 1 * 1 1 1 4,0 ( 8,50)
6. HOVANCOVÁ Daniela 1406 KKB Bardejov 0 % 0 0 0 * % 1 2,0 ( 3,50)
SUČÍKOVÁ Katarína 1402 SZS Čelovce 0 % 0 0 0 % * 1 2,0 ( 3,50)
8. ĎURKOVSKÁ Katarína 1350 Mladosť Žilina 0 0 0 0 0 0 0 * 0,0 ( 0,00)